KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14833269
nr 1483 3269
John Nyström
(1888-1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1914. Olja på pannå, 20x39 cm, yttermått inklusive ram: 29x48, ängsblommor
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:58:14
17/8 09:11:47
John Nyström
Läs mer om John Nyström